Zeytinburnu Hurdacı Ve Geri Dönüşüm

Hurda Geri Dönüşüm

Zeytinburnu hurdacı

Zeytinburnu Hurdacı Ve Geri Dönüşüm

Yüzölçümü bakımından İstanbul’un en küçük 5. Semtinden birisidir Zeytinburnu. Zeytinburnu ilçesini mahallelerde bulunan tarihi eser, cami, alışveriş merkezleri, restaurantlarla hem kısa ve öz anlatıp hem de bunların fırsatlarından yararlanarak bizde Zeytinburnu Hurdacı Ve Geri Dönüşümcüler olarak yerimizi aldık. Mahallelerde bulunan güzellikler sayesinde bize de bir kapı açılmış oldu. Sizin de tek yapmanız gereken elinizde bulunan hurdaları Zeytinburnu Hurdacılara vermek. Biz sizler daha iyi koşullarında yaşayın, elimizde olan güzelliklere değerlendirip fırsata çevirmek için çalışmaktayız. Sizin de bizi tercih ederek bu çabamıza karşılık vermenizi istemekteyiz. Yaşadığımız çevrenin kıymetini elimizdeyken bilelim. Kaybedince değil. Sonucu görüp önlem ve tedbirimizi alıyoruz. Gelin şimdide mahallelere ve hurda çeşitlerine bir göz atalım.

Beştelsiz Bakır Hurdacısı

Sayın Beştelsiz mahallesi sakinleri. Elinizdeki bakır hurdaları hiç beklemeden ve bekletmeden hurdaları Beştelsiz Bakır Hurdacısına getirin.

Çırpıcı Çinko Hurdacı

Spor tesisleri bulunmaktadır. Çinko hurdalarınızı biriktirin. Burada bulunan spor tesisine spor yapmaya geldiğinizde ya da elinizdeki hurdaları Çırpıcı Çinko Hurdacısına verdiğinizde yarım saatlik de spor yapıp gidin. Bir çok yönden karlı çıkın.

Gökalp Kablo Hurdacısı

Uygun fiyatlı bir alışveriş merkezi mi arıyorsunuz. Olivium outlet Salı pazarı sizin için ideal bir yer. Alışverişinizi yaptıktan sonra çevrede rahatça gezebilmek adına ortamda bulunan öylece atılmış kablo hurdalarını Gökalp Kablo Hurdacısına getirin. hem kazanın hem de zarar görmemiş olun. Yere, çöpe atmadan ilk tercihiniz bizden yana olsun.

Kazlıçeşme İnşaat Hurdacısı

Sahil şeridinde ve Marmara deniz kıyısında yer almaktadır. Burada bulunan Fatih camii İstanbul’da ki ilk Türk camisiidir. Bu tarihi eser niteliğindeki camiyi çevresindeki atık, çöp, hurdalardan korumak adına civarında bulunan inşaat hurdalarını almaktayız. İnşaat hurdalarınız için Kazlıçeşme İnşaat Hurdacısı arayın.

Maltepe Hurdacısı

Topkapı kültür parkı ile Maltepe semti hoş bir görünüm elde etmektedir. Yeşil alanları, gezi parkurları, çocuk oyun alanları, havuzlar, cami ve otopark bulunmaktadır. Bu güzel yeri ziyarete geldiğimizde kirletmeyelim. Elimizde bulunan kağıt- karton hurdaları Maltepe hurdacısına verelim. Güzel olan bu yer güzelliği ile kalsın.

Zeytinburnu Hurdacı ve Hurda Ticareti

Merkezefendi Plastik Hurdacısı

Gezip görebileceğiniz Tıbbi bitkiler bahçesi bulunmaktadır. Bu bahçede farklı bitki çeşitleri vardır. Merkezefendi semtine gelip de burasını gezmeden gitmeyin deriz. Bu semtin güzelliğine daha da güzellik katmak için plastik hurdaları Merkezefendi semtinde almaktayız. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nuripaşa Makine- Motor Hurdacısı

Makine- Motor hurdalarınızı ederi değerinde alırız. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. Zeytinburnu hurdacı arıyorsanız bizi tercih etmenizi ısrarla tavsiye ederiz.

Seyitnizam Mahallesi

Cuma günleri halk pazarları kurulmaktadır. Pazarların kurulurken ortamın temiz olması gerekir. Alüminyum hurdalarını Seyitnizam Mahallesinde almaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sümer Demir Hurdacısı

Bakırköy ile sınır oluştur ve merkezi bölge kabul edilmektedir. Bu semtte bulunan pastanelerden çok güzel pastalar almak ya da atıştırmalık bir şey yiyip içmek istiyorsunuz diyelim. Tam oturdunuz bir de baktınız ki koca koca demir hurdaları çöplerin kenarında duruyor. Çok kötü bir görüntü değil mi? İşte buna bir son vermek sizin elinizde. Demir hurdalarınızı Sümer Demir Hurdacısına getirin olayı kökten çözmüş olun.

Telsiz Fabrika Hurdacısı

Zeytinburnu ilçesinin Telsiz Mahallesi merkezi bölgelerinden biri olarak kabul edilmektedir. Yeme-içme için yapılan Yeniyol bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Yemek yerken insanın nasıl karnı doyuyorsa gözünün de çevrenin güzellikleriyle dolması gerekir. Fabrika hurdalarını ortamdan kaldırıp hoş bir görüntü sunmak adına Telsiz Fabrika Hurdacısı sizlerle.

Veliefendi Şantiye Hurdacısı

Hoş bir akşam yemeği yemek istiyorsanız Veliefendi semtinde Radisson Blu Otelin içerisinde bulunan restaurantı tercih edebilirsiniz. Tabii akşam ki bu güzelliği sabah etrafında bulunan şantiye hurdalarını ortadan kaldırarak sağlayabiliriz. Şantiye hurdalarınızı Veliefendi Şantiye Hurdacısına verin. Mekanın güzelliğine gölge düşmesin.

Yenidoğan Çelik hurdacısı

Sahil şeridine yakın bir konumda yer almaktadır. Sahillerin güzelliğini bozmayın elinizde bulunan çelik hurdaları Yenidoğan Çelik Hurdacısına getirin.

Yeşiltepe Hurdacısı

Doğayı kendi haline bırak olduğu gibi kalsın. Yeşillerin, mavilerin en güzel tonu doğadadır. Doğayı kirletmek yerine sen gel elinde bulunan kurşun hurdalarını Yeşlitepe Kurşun Hurdacısına ver. Herkes kendi işi ile meşgul olsun.

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button
Open chat