Silivri Hurdacı Firması

Hurda Geri Dönüşüm

Silivri Hurdacı Geri Dönüşüm Firması

Silivri Hurdacı Firması

İstanbul’un diğer ilçelerinden farklı olarak Silivri de şehir merkezine uzak, kış aylarında genellikle sakin bir bölgedir. Yüzölçümü bakımında büyük bir ilçe olmasına rağmen nüfusu oldukça azdır. Nüfusun az olmasına rağmen hurdacılar arasında bizler Silivri Hurdacılar daha çok tercih edilmekteyiz. Sizlerden gelen bu yoğun istek ve talep doğrultusunda hurda çeşitlerimizi mahallelerimize böldük. Sizlere daha fazla hizmette bulunmak için böyle bir yola başvurduk. Fiyat konusunda hiçbir şüpheniz olmasın. Fiyatlarımız herkese ve her şeye dayanıklıdır yani kişiden kişiye göre değişmemektedir. Sizleri de en kısa zaman da Silivri hurdacı merkezimize hurdalarınız ile birlikte bekliyoruz.

Alibey Kurşun Hurdacısı

Kurşun hurda denilince akla ilk gelen Alibey Kurşun Hurdacısıdır. Neden böyle olduğunu bizimle iletişime geçince, alım satım işlemi yapınca anlayacaksınız. Daha detaylı bilgiyi bizi ziyaret ederek elde edebilirsiniz.

Cumhuriyet Bakır Hurdacısı

Sizleri bakır hurdalarını ile bekliyoruz. Geldiğinizde hemen güler yülü bir karşılama ile sizleri karşılıyoruz. Sonra hurdalarınızı tartıp, fiyatlandırmamızı gözlerinizin önünde yapıp ücretini ödüyoruz. Sen de bu anlara tanık olmak istiyorsan bakır hurdan ile Cumhuriyet Bakır Hurdacısına gel.

Fatih Çelik Hurdacısı

Semt pazarına giderken hemen Fatih Çelik Hurdacısı gözüne çarpmalı. Eve gidince de ne kadar çelik hurdan varsa onlarla birlikte bizim kapımızı çalmalısın diyor ve sizleri bekliyoruz. Bizi tercih edeceğinizden hiç şüphesiz eminiz. Yanıltmazsınız bizi demi?

Gümüşyaka Demir Hurdacısı

Popüler yerleşim bölgelerinden biri olan Gümüşyaka da  Gümüşyaka Köprüsü de bulunmaktadır. Bu köprünün bakımı yapılıp, tadilat, onarım yapıldığında eski hurda demirleri Gümüşyaka Demir Hurdacısına verebilirsiniz.

Mimar Sinan Makine-Motor Hurdacısı

İnsana biçilen belli bir ömür olduğu gibi eşyaların da ömürleri vardır. Vakti zamanı gelince de artık ilk hali gibi olmamak üzere kendisini emekliye ayırır. Bir köşede tutmak yerine sizde makine motor hurdalarınızı  Mimar Sinan Makine-Motor Hurdacısına getirin. Durup yer kaplayacağına bize getirin para kazanın.

Piri Mehmet Paşa Alüminyum Hurdacısı

Silivri sahilinde bir yürüyüşe çıktınız diyelim. Geçerken de Piri Mehmet Paşa Alüminyum Hurdacısını gördünüz. Çekinmeden gelip alüminyum hurda hakkında her şeyi sorabilirsiniz. Bugün böyle olur yarın hurdalarınız ile birlikte kapımızı çalarsınız belki hiç belli olmaz. Nasip kısmet meselesi diyor kısmetiniz ve kısmetimiz tek fikire çıksın diye umut ediyoruz.

Silivri Hurdacı ve Hurda Alan Fabrikalar

Selimpaşa Yıkım Hurdacısı

Selimpaşa limanında keyifli bir manzara izlerken yıkım hurdalarının keyfine kaçırmasına izin verme. Sen hurdaların kayfini kaçır ve onları Selimpaşa Yıkım Hurdacısına getir. İlk atağa sen geç. Silivri hurdacı çalışanlarımız yedi yirmi dört hizmet veriyor.

Semizkumlar Pimapen Hurdacısı

Pencereyi siliyorum siliyorum bir türlü temizlenmiyor diyorsanız. Artık o pencerenin ömrü dolmuş ve yenisini almanın vakti çoktan gelmiş. Yenisini alın eskisini ne yapacağız diye kafanıza bile takmadan hemen Semizkumlar Pimapen Hurdacısını arayın. Gelelim sizi hiç yormadan alıp, ederi neyse parasını verelim yolumuza bakalım.

Yeni İnşaat Hurdacısı

Sen hala Yeni İnşaat Hurdacısını görmedin mi? Seni en acilinden inşaat hurdan ile birlikte Yeni İnşaat Hurdacısına davet ediyoruz. Bakın biz davet ettik. Ne derler bilirsiniz. Davete icabet etmek gerekir. Biz karışmıyoruz. En kısa zaman da sizleri bekliyoruz. Karlı çıkacağın bir iş olacak.

Seymen Plastik Hurdacısı

Seymen mahallesinde bulunan Klassic Golf Klübün de golf oynarken top yerine plastik hurdalara vurmak istemiyorsan senin de plastik hurdalardan yana tercihin Seymen Plastik Hurdacısı olsun. Size iyi oyunlar, bize de bol kazançlar olsun inşallah diyoruz.

Sancaktepe Sanayi Hurdacısı

Burada bulunan masal köy de masal gibi bir gün geçirmek istiyorsanız oldukça göz yoran sanayi hurdalarını Sancaktepe Sanayi Hurdacısına sat. Gözlerin yorulmasın, masal köy de güzel bir kahvaltı ve ardından gelen masal gibi bir gün sizinle olsun.

 

Akören, Alipaşa, Balaban, Bekirli, Beyciler, Büyük Çavuşlu, Büyük Kılıçlı, Büyük Sinekli, Çayırdere, Çeltik, Danamandıra, Fener, Fevzipaşa, Gazitepe, Hürriyet, İsmetpaşa, Kadıköy, Kavaklı, Kurfallı, Küçük Kılıçlı, Küçük Sinekli, Ortaköy, Sayalar, Yolçatı mahallelerinde ve köylerinde de kağıt-karton, kablo, fabrika, şantiye, araiş, sarı, çinko hurda alımları yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz. Eski hurda da para kazandırırmıymış hiç demeyin vallahi kazandırıyor. Siz bize inanın, güvenin. Sağlıcakla kalınız. Sağlıklı günler dileriz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button
Open chat