Küçükçekmece Hurdacı ve Geri Dönüşüm

Hurda Geri Dönüşüm

Küçükçekmece Hurdacı Şirketi

Küçükçekmece Hurdacı ve Geri Dönüşüm

Toplamda 792.821 nüfusa sahip Küçükçekmece ilçesinde erkek nüfusu kadın nüfusuna oranla biraz daha fazladır. Birçok jeolog ve antropolog tarafından yapılan araştırmalar da bölgenin oldukça eski bir geçmişe sahip olduğu ve tarih öncesinde insanların yaşadığı kanıtına varılmaktadır. Bu bilgi bizler için çok önemlidir. Türk milleti olarak geçmişi önemseyen ve geçmişten ders alan bir milletiz. Bunun için geçmişten gelen ve de bizlere kalan şeyler değerlidir. Onlara gözümüz gibi bakmalı ve korumalıyız. Şimdi diyeceksiniz ki bunu neden yazmış ya da bundan neden bahsetmiş, zaten biliyoruz bunları. Evet biliyorum hepimizin bunları çok iyi bildiğini fakat insanız unutabiliyoruz, koruyamayabiliyoruz. Söz uçar yazı kalır demişler bunun içindir ki bundan bahsetmem ve öncelikle böyle başlamam. Küçükçekmece Hurdacı Şirketi olan firmamız kurulduğu günden beri ülke ekonomisine destek sağlamaktadır.

Evet şimdi gelelim asıl konumuza. Hurda kelime manasıyla da eski, kullanılmayan, artık ömrü dolmuş işe yaramaz demektir. Ve hurdanın hazin sonu gideceği yer hiç kaçınılmaz çöptür. İşte biz Küçükçekmece Hurdacısı olarak buna bir dur diyor  hurdanın bu hazin sonunu yani çöpe gitmesine artık izin vermiyor ve sizleri bu konuda bizimle iş birliği yapmaya davet ediyoruz.

Hurda Alım Satım İşlerimiz

Şöyle bir düşünün.

Elinizde bir hurda var ve önünüzde iki seçenek var. 1.seçenek hurdayı direk çöpe atmak, 2.seçenek ise oturduğunuz yerde bir hurdacıya bunu ederi karşılığında satmak ve karşılında para kazanmak. Hangisini seçersiniz?

Birinde elimiz boş kalıp, hurdalar çöpe gidiyor hatta belki sokaklarda orada burada dolaşıp çevre kirliliğine yol açıyor bu ihtimali de var unutmayalım. Diğerinde ise hem çevre kirlenmemiş oluyor hem de biz eski hurdadan para kazanmış oluyoruz.

Mantıklı düşününce siz de 2.seçeneğin daha iyi olduğuna varabilirsiniz. Seçim ve karar sizin.

İlk başta bahsettiğimiz gibi geçmişten bizlere kalan şeyleri korumak, çevremizi güzelleştirmek istiyorsak gelin sizde hurdalarınızı Küçükçekmece Hurdacısına verin. Karşılığında para kazanın. Bizde sizler için o aldığımız hurdaları değerlendirip geri dönüşüm alanında yeniden kullanıma kazandıralım.

Sizleri akıllı, mantıklı, düşünmeye karar vermeye davet ediyor ve en kısa zamanda da Küçükçekmece Hurdacısına bekliyoruz.

Atakent Demir Hurdası

Küçükçekmece ilçesinin Atakent Mahallesi en çok nüfusa sahip olan mahallelerden biridir. Bu yüzden burada daha fazla kazanç elde edeceğimizi ve sizlere daha faydalı olacağımızı  umuyoruz. Demir  hurdalarınız bizimle değer kazansın. Sizler için her gün piyasa araştırması yapıp hurda alım satım da fiyatlarımızı güncel tutuyoruz.

Halkalı Merkez Bakır Hurdası

Halkalı Merkez mahallesinde sizlerle olmaktan çok mutluyuz. Bakır hurdalarınız artık bizimle birlikte yeni bir yolculuğa çıkmış olacak.

Küçükçekmece Hurdacı ve Hurda Alanlar

İnönü Sanayi Hurdası

İddia ediyoruz. En iyi fiyata sanayi hurdalarını İnönü Sanayi Hurdası olarak bizler alırız. Bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Kanarya Alüminyum Hurdası

Bir kuş misali sessiz sedasız, hemen, hızlıca alüminyum hurdalarınızı Kanarya Alüminyum Hurdacısına verebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Mehmet Akif Kağıt- Karton Hurdası

Sizde değerli ve saygıdeğer şairimiz Mehmet Akif Ersoy gibi şiirler yazıp kağıtlara ihtiyaç duyuyor ve sonra işi bitince de atıyorsanız durun atmayın. Mehmet Akif Kağıt-Karton hurdacısı olarak biz sizlerden onları almaya talibiz. Atmak yerine bize verin hem siz hem hurdanız kazansın.

Atatürk Mahallesi

Araiş ve fabrika hurdaları almaktayız. Lütfen bizden fiyat almadan hurda satışı yapmayın.

Beşyol Şantiye Hurdası

Şantiye hurdalarını Beşyol Mahallesinde almaktayız. Tüm inşaat alanlarından demir hurdası satın alıyoruz.

Cennet Mahallesi

Mahallenin adının hakkını verip yaşadığımız yeri cennet yapmak adına inşaat hurdalarını burada almaktayız. Ortada inşaat atıklarını görmek istemiyor, temiz bir çevre istiyoruz.

Cumhuriyet Mahallesi

Yıkım hurdalarınızı Cumhuriyet mahallesinde bulunan yerimizde alabiliriz.

Fatih Pimapen Hurdası

Fatih mahallesinde pimapen hurdaları almaktayız.

Fevzi Çakmak Mahallesi

Çelik hurdalarınızın artık yeni adresi Fevzi Çakmak mahallesidir. Sizleri de bekleriz.

Gültepe, İstasyon, Kartaltepe, Kemalpaşa, Söğütlü Çeşme, Sultan Murat, Tevfikbey, Yarımburgaz, Yeni Mahalle, Yeşilova Mahallelerinde de makine-motor-kurşun-krom hurdaları başta olmak üzere her çeşit hurdaları almaktayız.

Hurdalar, fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya bulunduğunuz mahallelerdeki yerlerimize gelebilirsiniz. Sizleri ağırlamaktan mutlu ve mesut oluruz.

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button
Open chat