Esenyurt Hurdacı Ve Hurda Alımı

Hurda Geri Dönüşüm

Esenyurt Hurdacı ve Hurda Alımı

Esenyurt Hurdacı Ve Hurda Alımı

Nüfus bakımından İstanbul’un en büyük ilçelerinden biridir. Siz değerli Esenyurt halkına daha iyi hizmet verebilmek için, yerel yönetimlerin sunduğu hizmetlerin pratikliğinin arttırılması amacıyla daha önceleri 20 mahallesi olan Esenyurt ilçesinin mahalle sayısı 44’e çıkarılmıştır. Bizde Esenyurt Hurdacı Ve Geri Dönüşümcüler olarak bu yapılan değişikliğe ve yeniliğe ayak uydurarak siz değerli halkımız için her mahalle de hurda alımı yapmaktayız. Gelin mahalle mahalle hurda çeşitlerini ve verdiğimiz hizmeti yakından inceleyelim.

Bağlarçeşme Hurdacısı

Bağ denilince akla ilk gelen şüphesiz ağaçlardır. Fakat ağaç diplerinde ne yazık ki istediğimiz gibi hoş bir görüntüyü kimi zaman görememekteyiz. Özellikle de plastik poşet, şişe vb. şeyler atılmaktadır. Bu görüntü kirliliğine bir son vermek adına biz Bağlarçeşme Hurdacılar olarak plastik hurdalarınıza talibiz. Siz bu talebimize gelin karşılık verin hem çevre hem de siz kazanın.

Balıkyolu Hurdacısı

Kağıttan gemiler yapıp onları denize atmak, denizi kirletmek yerine gelin kağıt- karton hurdalarınızı Balıkyolu Hurdacısına verin. Balıkları bu hazin sondan kurtarın.

Çınar Motor Hurdacısı

Eskiden sağlam ama artık işe yaramayan motor hurdalarınızı Çınar Motor Hurdacısına getirin. Biz ölçüp, tartıp ona bir değer biçelim. Nakit olarak bunu size elden ödeyelim.

Fatih Kurşun Hurdacısı

Yazmak için kullandığımız tahta kalem markalarından olan fatih kurşun kalemden esinlenerek bizde Fatih mahallesinde kurşun hurda alımı yapmaktayız.

Hürriyet Makine Hurdacısı

Elinizde bulunan makine parçaları ya da direk makinenin kendisini artık elden çıkarmak satmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

İncirtepe Pimapen Hurdacısı

İncirler hemen olurlar ve çabukta bozulurlar. Tıpkı bir yağmurun yağdığında pencerelerin kirlendiği, toz tanelerinin artık orayı mesken edindiği gibi. Artık pimapen değiştirmenin tam vakti diyorsanız, değiştirin ve eskisini ne yapacağız diye düşünmeden hemen İncirtepe Hurdacısını arayın detaylı bilgileri görüşün.

İnönü Demir Hurdacısı

İsmet İnönü büyük başarılar elde etmiştir. Sizde büyük kazançlar elde etmek istiyorsanız demir hurdalarınızı İnönü Hurdacısına getirin.

Esenyurt Hurdacı Geri Dönüşüm İşleri

Mehmet Akif Ersoy Hurdacısı

Yanınızda, yörenizde, yakınınızda elinizin altında ne kadar bakır hurdası varsa Mehmet Akif Ersoy Hurdacısına getirin. Fazlalıklardan kurtulun.

Mehterçeşme Hurdacısı

Eskilerin müziğidir mehter marşı. Ve eskilerde de kullanılırdı alüminyumdan eşyalar. Şimdi elinizde olan ve artık atsam mı diye düşündüğünüz alüminyum hurdalarınızı Mehterçeşme Hurdacısına getirin. Kar elde edin.

Namık Kemal Hurdacısı

Fabrika hurdalarınız bizimle yeniden kullanıma kazandırılsın istiyorsanız sizinde seçiminiz Namık Kemal Hurdacısı olsun.

Osmangazi Hurdacısı

Her türlü çelik hurda alımı yapmaktayız. Detaylı bilgi için arayabilirsiniz.

Pınar Yıkım Hurdacısı

Yıkım hurdalarınızı yerinde görüp hemen yerinde bir değer biçerek alım-satım işlemi gerçekleştirebiliriz. Sizi yormadan biz alalım hurdalarınızı. Ve karşılığında siz de kazanın.

Yeşilkent Hurdacı

Daha yeşil bir dünya için inşaat hurdalarınızı Yeşilkent Hurdacıya veriniz. Avcılar Yeşilkent hurdacı 7/24 hizmet verdiğimiz bir mahalledir. 

Saadetdere Sanayi Hurdacısı

Sanayi işi ile mi uğraşıyorsunuz? Tam da sizler için bir teklifimiz var. Sanayi hurdalarınızı Saadetdere Hurdacısına verin bizde karşılığında ücretini verelim.

Üçevler Kablo Hurdacısı

Her evde mutlaka ama mutlaka kablo vardır. Ve artık kullanılamayacak bir hale geldiğinde de herkes çöpe atmak ister. Siz bir fark yaratıp kablo hurdalarınızı Üçevler Hurdacısına verin. Kazanan taraf siz olun.

Süleymaniye Krom Hurdacısı

Krom hurdalarınız ederi değerinde alınır ve ne güncel fiyat ile size karşılığı verilir. Tek yapmanız gereken bizi tercih etmek.

Turgut Özal Hurdacısı

Değerli Turgut Özal mahallesi sakinleri çinko hurdalarınız bizimle değer kazansın. Gelin sizde bizi seçin hem siz hem hurdalarınız kazançlı çıksın.

Aşağıda yer alan mahallelerimizde de araiş, şantiye hurdaları başta olmak üzere demir, çelik, bakır, alüminyum vb. hurda alımları yapmaktayız. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir, yerimizde ziyaret edebilirsiniz. Her zaman sizin için en güvenilir hizmeti vermek için uğraşmaktayız. Sizde herkesten farklı olmak, fark yaratmak istiyorsanız bizi tercih ediniz.

Akçaburgaz, Akevler, Akşemseddin, Ardıçlı Aşık Veysel, Atatürk, Barbaros Hayrettin Paşa, Battalgazi, Cumhuriyet, Esenkent, Gökevler, Güzelyurt, İstiklal, Koza, Mevlana, Selahattin Eyyubi, Talatpaşa, Necip Fazıl Kısakürek, Orhangazi, Örnek, Piri Reis, Sultaniye, Şehitler, Yenikent, Yunus Emre, Zafer

 

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button
Open chat